HAKKIMIZDA


 

Profesyonel giyim markası olarak 1982 yılında kurulan CKN Üniforms, 38 yıldan beri 5 yıldızlı oteller, tatil köyleri, zincir restoranlar, zincir kafeler ve kurumsal firmalar için kurumsal kimliklerine göre hazırlanmış özel tasarım, üst kalite üniforma üretimi yapmaktadır. 
 


2020 yılında yönetim kurulumuzun aldığı yeni bir atılım kararı ile birlikte, internet üzerinden satış kanalları oluşturarak bu kanallardan müşterilerimize hazır üniformalarımızı sunmaya başlamış bulunmaktayız. Bu yeni girişimimiz sayesinde, daha önceden cevap veremediğimiz küçük adetli siparişleri olan müşterilerimizin web sitemizdeki ürünlerimizden diledikleri sayıda alabilmeleri olanağını sunuyoruz. Üstelik fiyatlarımızda herhangi bir artış yapmadan ve 300 TL üzeri alışverişlerde Türkiye’nin her yerine kargo bedava seçeneği ile…


 

Satıştaki hazır ürünlerimiz içerisinde yöneticiler için bay ve bayan takım elbiseler, mutfak personeli için aşçı ve şef ceketleri, aşçı pantolonları, önlükler, şapkalar, torşonlar, servis personeli için özel tasarım servis önlükleri, gömlekler, pantolonlar, yelekler ve kısacası personelin ihtiyaç duyacağı tüm kıyafet ve aksesuarlar mevcuttur. Bu sayede sitemize giren herhangi bir yönetici, sitemiz üzerinden tüm personeli için ihtiyacı olan üniformaların seçimini yapabilir, siparişlerini verebilir, ve en geç birkaç günlük bir kargo süresi sonunda üretim sürecini beklemeden kıyafetlerini personeline dağıtabilir. 


Kurmuş olduğumuz bu yepyeni satış kanalımızın siz değerli müşterilerimiz için rahatlık ve kolaylık sağlayacağına ayrıca çok daha ekonomik olacağına inanıyoruz. 

www.cknuniforms.com 7 gün 24 saat personel kıyafeti çözüm merkeziniz olarak daima hizmetinize hazırdır. Kaliteli, rahat ve uygun fiyatlı ürünlerimizin sizleri de memnun edeceğinden eminiz.

 

 

  

   

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR